127 results for "mu Opioid R/OPRM1 Antibodies" in Products
mu Opioid R/OPRM1 Antibodies
R&D Systems offers high quality mu Opioid R/OPRM1 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our mu Opioid R/OPRM1 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, and Immunocytochemistry/ Immunofluorescence. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Porcine, Bat, and more. Our catalog includes anti-mu Opioid R/OPRM1 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-mu Opioid ...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126B |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Porcine, Bat, Bovine, Canine, +3 More |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126B |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126B |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126B |
| Applications: | IHC |