Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
113 results for "HIST1H3A" in Products
HIST1H3A Products
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP, ChIP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Porcine, Drosophila, +4 More |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP, ChIP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #JU43-26 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP, ChIP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL4967 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP, ChIP, + 1 More |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL4967 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP, ChIP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #921 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF, DB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG Monoclonal Clone #28H10 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #30A7 |
| Applications: | IHC, ELISA, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #CL4968 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #13E1 |
| Applications: | IHC, ELISA, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #S06-4I8 |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #CL4968 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #464 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Drosophila |
| Details: | Mouse IgG3 Monoclonal Clone #1488 |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #32C1 |
| Applications: | IHC, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #rPHH3/6824 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #35C11 |
| Applications: | IHC, ELISA |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #rPHH3/6824 |
| Applications: | IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL4967 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL4967 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...