Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
326 results for "DPPIV/CD26 Antibodies" in Products
DPPIV/CD26 Antibodies
R&D Systems offers high quality DPPIV/CD26 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our DPPIV/CD26 antibodies have been validated in multiple research applications, including Knockout Validated, Multiplex Immunofluorescence, Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Bat, Camelid, and more. Our catalog includes anti-DPPIV/CD26 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-DPPIV/CD26 ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Simple Western |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Simple Western |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #222113 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Monkey, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI11D7 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #JM11-42 |
| Applications: | KO, IHC, WB, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI11D7 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #236.3 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF, IP |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, Flow |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #155211 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), IP |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #155202 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1095112 |
| Applications: | mIF, IHC |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Porcine (Negative), Sheep (Negative) |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #DPP4/910 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Porcine (Negative), Sheep (Negative) |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #202.36 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Porcine (Negative), Sheep (Negative) |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #DPP4/910 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #222104 |
| Applications: | ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human, Rat, Porcine (Negative), Sheep (Negative) |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #202.36 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA(Det) |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgM Kappa Monoclonal Clone #134-2C2 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgM Kappa Monoclonal Clone #134-2C2 |
| Applications: | IHC, Flow, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Loading...