Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
350 results for "CXCL1/GRO alpha/KC/CINC-1 Antibodies" in Products
CXCL1/GRO alpha/KC/CINC-1 Antibodies
R&D Systems offers high quality CXCL1/GRO alpha/KC/CINC-1 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our CXCL1/GRO alpha/KC/CINC-1 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Primate, and Transgenic Mouse. Our catalog includes anti-CXCL1/GRO alpha/KC/CINC-1 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal ...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #48415 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), B/N |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
Loading...
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #20326 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), B/N, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #31716 |
| Applications: | WB, B/N |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #124014 |
| Applications: | WB, B/N |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #20326R |
| Applications: | ELISA(Cap), B/N, Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #48415R |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), B/N |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #29702 |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #251021 |
| Applications: | WB, B/N |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2176C |
| Applications: | WB, B/N |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1174A |
| Applications: | Flow |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal Clone #DMC499 |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Loading...
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #20326 |
| Applications: | Flow |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
Loading...
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
Loading...