Having trouble trying to find the right product? Chat with our scientists below - we're here to help!
348 results for "CXCL10/IP-10/CRG-2 Antibodies" in Products
CXCL10/IP-10/CRG-2 Antibodies
R&D Systems offers high quality CXCL10/IP-10/CRG-2 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our CXCL10/IP-10/CRG-2 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Cotton Rat, Feline, and more. Our catalog includes anti-CXCL10/IP-10/CRG-2 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the ...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, B/N |
(6)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #33036 |
| Applications: | ELISA(Cap), B/N, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, B/N, Flow, ICC/IF, + 1 More |
(6)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #134013 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), B/N |
(7)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | ELISA(Det), Flow |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #33036R |
| Applications: | ELISA(Cap), B/N, Flow, CyTOF-ready |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #1050502 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
(2)
Conjugate
Catalog #
Loading...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #JA10-82 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
(5)
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #984429 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Cotton Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #163426 |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #33008R |
| Applications: | ELISA |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Cotton Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, B/N, Flow, ICC/IF, + 1 More |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, B/N, Flow, ICC/IF, + 1 More |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, B/N, Flow, ICC/IF, + 1 More |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, B/N, Flow, ICC/IF, + 1 More |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, B/N, Flow, ICC/IF, + 1 More |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, B/N, Flow, ICC/IF, + 1 More |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, B/N, Flow, ICC/IF, + 1 More |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, B/N, Flow, ICC/IF, + 1 More |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #134013 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det), B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #134013 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det), B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #134013 |
| Applications: | WB, ELISA(Cap), ELISA(Det), B/N |
Conjugate
Catalog #
Loading...